české sklo BDK-GLASS, s.r.o., Ed. Karla 72, 503 03 Smiřice, tel. 495 421 271, 495 421 194, fax 495 420 257, email: bdk@bdk.cz
České sklo
Facebook výroba skla Instagram výroba skla
Otevřít menu
Výroba skla

O firmě

BDK-GLASS, spol. s r.o. je specifickou firmou v rámci sklářského průmyslu díky své výrobní technologii FUSING.

Společnost BDK-GLASS byla založena v r. 1991. Již v roce 1992 byla technologie fusing výrobně odzkoušena a obchodně zhodnocena. S postupným rozšiřováním výrobní kapacity docházelo i k diverzifikaci podnikatelské činnosti – k nákupu zařízení pro pískování skla, CNC řezání skla, postavena kontinuální plynová pec atd. Společnost vyrábí zejména dekorativní a užitkové mísy, misky, tácy a talíře, skleněné svícny, dárkové předměty.

Na zakázku vyrábí i skleněné výplně do dveří a skleněné stoly. Společnost si vytvořila vlastní osobitý styl. Sama si zpracovává návrhy výrobků, které se vyznačují moderním designem a originalitou. Výroba je zcela ekologická, v podstatě bezodpadová.

Od svého počátku společnost dodává své výrobky zejména na zahraniční trhy ve vyspělých evropských zemích a severní Americe. BDK-GLASS, spol. s r.o. disponuje zbožím, které odběratele zajímá svojí variabilitou a originálností ruční práce. Významnými zákazníky jsou v posledních letech i cateringové společnosti.

Filosofie výroby BDK-GLASS, spol. s r.o. spočívá v hromadné flexibilní výrobě širokého sortimentu výrobků s maximálním důrazem na design výrobku a v přijatelné cenové hladině.

nahoru